Trainers 2011-2012
Wat vind jij van de trainers van De Graafschap in het seizoen 2011-2012?
Geef het cijfer wat jij vindt dat de trainers verdienen en bepaal zo mede de waardering voor de trainers van De Graafschap dit seizoen. Je mag een trainer 1x per 7 dagen een cijfer geven. Jouw mening telt!
Best bekeken
Laatst toegevoegd
Beste / Slechtste
Trainers van De Graafschap in het seizoen 2011-2012.
1. Richard Roelofsen
Over Richard Roelofsen:
Richard Roelofsen speelde als aanvaller vanaf 1988 tot en met 2006 betaald voetbal. Na zijn voetbalcarrière trainde Richard Roelofsen trainde enkele jaren de jeugd van de Graafschap. Daarnaast was hij ook enkele jaren Hoofd Opleidingen betaald voetbal bij de club uit Doetinchem. Roelofsen was in..reviews Richard Roelofsen:
Mariek Lentjes schreef: `Vond Richard Roelofsen altijd een goede voetballer. Als (assistent) trainer ken ik hem niet zo goed maar gezien zijn contractverlenging (vier jaar) doet ie het goed.. Hij gaat`7
2. Andries Ulderink
Over Andries Ulderink:
Andries Ulderink was in 2008 de opvolger van Mike Snoei bij Go Ahead Eagles. Snoei werd wegens tegenvallende resultaten op non-actief werd gesteld. Ulderink had toen nog geen ervaring als hoofdcoach in het betaalde voetbal. Andries Ulderink was trainer van zaterdagamateurclub Be Quick '28 voordat hij..reviews Andries Ulderink:
Bestevoetballers.nl schreef: `Een 4 voor de wedstrijd De Graafschap – VVV (1-4) gespeeld op zaterdag 18 februari.`Bestevoetballers.nl schreef: `Een 5 voor de wedstrijd PSV- De Graafschap (4-1) gespeeld op zondag 12 februari.`
47
3. Jan Vreman
Over Jan Vreman:
Mister De Graafschap Jan Vreman speelde vanaf 1985 tot en met 2003 maar liefst 18 seizoenen voor de Graafschap. De geboren Winterswijker speelde zich vanaf het tweede seizoen in de basis en groeide uit tot een stabiele factor in de verdediging van de Doetinchemse club. In totaal speelde Vreman 375..0
