- Charlton Vicento
- Jens Toornstra
- Paul Mulders
- Gabor Horvath
- Lex Immers
- Gino Coutinho
- Christian Supusepa
- Aleksandar Radosavljevic
- Ahmed Ammi
- Tjarron Chery

- Stanley Elbers 7.7
- Wesley Verhoek 6.6
- Gino Coutinho 6.3
- Jens Toornstra 6.2
- Lex Immers 6.1
- Paul Mulders 5.6
- John Verhoek 5.6
- Filip Luksík 5.2
- Mike van Duinen 5.0
- Ali Boussaboun 5.0

Wikipedia
Ramon Leeuwin op Wikipedia
Voetbal International
Ramon Leeuwin op Vi.nl
FC Update
Ramon Leeuwin op FC Update
Transferwaarde
Leeuwin op Transfermarkt
Facebook
Ramon Leeuwin op Facebook
Elf Voetbal
Ramon Leeuwin op Elfvoetbal

Ramon Leeuwin
Geboren op 1 september 1987 in Amsterdam, Nederland
Clubs: FC Utrecht, AGOVV, ADO Den Haag
Positie: Aanvaller
Over ramon Leeuwin
Ramon Leeuwin speelde voordat hij de overstap naar Utrecht maakte in 2005 voor amateurvoetbalclubs FC Omniworld en SV Almere. Op 19-jarige leeftijd speelde Leeuwin mat name in de jeugdopleiding, hoewel hij in oefenduels al wel speelminuten kreeg in het eerste van FC Utrecht. Op 30 september 2007 maakte hij zijn debuut.
Vanaf het seizoen 2008-2009 werd hij een vaste waarde voor AGOVV in Apeldoorn. AGOVV nam hem in 2009 definitief over. Leeuwin bleef basisspeler bij AGOVV.
Op 18 augustus 2010 tekende Ramon Leeuwin ADO Den Haag. Hier speelt op veel posities. Zo kan hij spelen als rechtsback,centrale verdediger en middenvelder.

Motivatie: Ze moeten Leeuwin nog eens uitleggen wat aanvallend koppen is..
Cijfer gegeven door Aad op 15 september 2011 om 23:55.
Reactie geplaatst door Daniel op 15 september 2011 om 13:25.Motivatie: Niet een erg goede seizoensstart voor Ramon Leeuwin dit seizoen. Speelde tegen de Graafschap wel redelijk. Komt er wel bovenop. Is een groot talent vind ik.
Cijfer gegeven door Voetbal achter de duinen op 4 september 2011 om 22:25.